Nasza firma prowadzi budowę pięciu bliźniaczych domów ekologicznych. Budowa odbywa się w jednej z najnowszych technologii THERMODOM, której głównymi zaletami jest doskonała izolacja termiczna, a co za tym idzie niskie koszty ogrzewania. Zastosowana wentylacja mechaniczna pozwala na pełną kontrolę temperatury i œświeżego powietrza w domu i odzysk energii z ziemi, czyli GWC. Latem zaœ służy nam jako klimatyzacja za darmo. Krótko mówiąc przy zastosowaniu tych wszystkich czynników razem, zamieszkiwanie w nim jest bardzo przyjemne.

Świat wysoko rozwinięty dba o energię i środowisko, a do wykończenia domów stosuje naturalne materiały. System wentylacji dodatkowo oczyszcza powietrze poprzez filtry, a następnie rozprowadza je po całym budynku, co sprawia, iż wnętrze jest antyalergiczne. Warto dodać, że system rekuperacji zapewnia ciągłą obecność w domu œświeżego powietrza bez konieczności aktywnego przewietrzania. Przebywając w domu ten komfort da się odczuć, odczuje go również nasza kieszeń, gdyż rekuperacja to nie tylko œświeże powietrze, ale również znaczna redukcja kosztów ogrzewania.

System wentylacyjny zapewnia: duże oszczędnośœci na ogrzewaniu, wysoki komfort klimatyczny, idealną, zadaną w każdym pomieszczeniu temperaturę, szybkie usunięcie nadmiaru wilgoci i dwutlenku węgla oraz nieprzyjemnych zapachów, zabezpieczenie œścian przed zagrzybieniem.

Budownictwo w technologii firmy Thermodom zapewnia: bardzo trwały dom, ognioodporny, ciepły i nowoczesny. Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego prezentowaną technologię: