Strona główna

Świadczymy całodobowe usługi w zakresie holowania i transportu pojazdów. Terenem naszego działania jest przede wszystkim Nysa oraz województwo Opolskie a także cały kraj i Europa. Przybywamy na miejsce wypadku bądź awarii o każdej porze dnia i nocy, niezwłocznie odpowiadając na wezwanie. Dysponujemy profesjonalnym samochodem pomocy drogowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą. Firma powstała w 1993 roku, jest firmą rodzinną. Pomocą drogową zajmujemy się od 2001 roku. Przez te lata zebraliśmy wiele doświadczeń. Stale podnosimy nasze standardy tak aby nasi klienci byli zawsze usatysfakcjonowani.

Gwarantujemy solidny, rzetelny transport twojego samochodu oraz konkurencyjne ceny. Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów.

Nasze pomoce drogowe świadczyły do tej pory usługi na trasach: Niemcy, Belgia, Holandia, Czechy, Francja i Szwajcaria. Jesteśmy w pełni profesjonalistami, nie jest problemem dla nas wyjazd w jakikolwiek zakątek Europy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

48-303 NYSA Podkamień 6a

tel. 0-77 435 57 55

tel./fax 0-77 433 62 49

kom. 0 602 613 989

www.ledniowski.pl

biuro@ledniowski.pl